Tarihi Eser Taşıma

Tarihi Eser Taşıma

Tarihi Eser Taşıma
Tarihi eser taşıma paha biçilemeyecek eşyaların taşınması olayıdır tümüyle .Fakat bütün olayı tek bir cümle ile açıklamak münkün değildir. Tarihi eser geçmişin aydınlığıdır , geçmişin karanlığıdır , tarihi eserlerin değerini cümlelere yahut para birimlerine dönüştürmek bizce yanlış ve yapılmasıda pek mümkün olmayan olaylardandır. Günümüz de gelecekte de olacağı gibi oldukça değerleri olan bu eşyaların korunması kaybolmaması ve özellikle zarar görmemesi için sözü fazla uzatmadan demeliyiz ki bizleri seçmeniz lazım.
Biz Karayel Nakliyat olarak tarihi eser taşıma işlemlerinde her türlü önlemi siz daha bizi aramadan almış bulunmaktayız ve tabi ki her zaman yanımızda olan sigortamızla bütün işlerimizi yapmaktayız. Her işte olabilecek olan hata paylarının bu işte affedilemeyecek kadar büyük zararlara yol açılabileceğini bilen ve ayrı olarak bu iş için eğitim almış olan özel eğitimli kadromuzla sizlere kendimizi sunuyoruz. 
Gayette uygun olan fiyatlarımız ile sizleri o yoğun stresin altından kurtarmakla birlikte cebinizede katkı sağlıyoruz. Kendimize güveniyoruz : Çünkü 22 yıldır bu işi yapıyoruz. 
Olayımız işimizi sadece yapmak değil , hakkıyla yapabilmek . 22 yıl boyunca boş boş dolanıp kendimize bir şeylr katmadan da ilerleyebilirdik. Fakat böyle kolay yollardan kaçmak yerine bizler herşeyi düşünerekten profesyonelliğimizle ilerlemekteyiz.
Bizimle iletişime geçmeniz için çok fazla uğraşmanıza gerel yok sadece bir tık sesine bakar herşey sonrasında yapılacaklar ise sizin isteğinize kalmış durumdadır. Unutmadan bir de uyarımızı yapalım ki bizimle çalışmamanız durumun da hasbel kader bir korsan firmaya denk geldiğinizi düşünürsek başınıza şu gibi olaylar gelebilir :
Korsan bir işletme işini ve hesabını çok iyi yapmış şeytana papucunu ters giydirecek türden insanlar ile dolu olan firma bozuntusu topluluktur. Özellikle tarihi eser taşıma alanın da eliniz de bulunan tarihi  eser / eserleri bir anda alıp ortadan kaybolduklarını veya en iyi ihtimal ile elinizde ki eserin zarar görme durumunu düşünmenizi ve iyi karar vermenizi isteriz…
Biz olmasak bile iyi araştırma yapmanızı öneririz. Sizleride ailemize katmayı bekleriz…