Şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Taşıma
Karayel Nakliyat olarak  şehirler arası taşıma da çevremizde önemli bir yere sahip olmaktan ve sizlere hizmet sunmaktan son derece memnun olduğumuzu başta belirtmek isteriz. Sizlere sunduğumuz mükemmel ve indirimli fiyatlarımızla birlikte profesyonel çalışma arkadaşlarımızla bütün benliğimiz ile karşınızdayız. 
Peki ya siz müşterilerimiz tam olarak profesyonel 21 yılı aşkın tecrübelere dayanan bir hizmet almak istemez mi ?
Bizler şehirler arası taşımacılıkta 22 yıllık deneyimimiz ve biriken tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti sunmaktan ekipçe mutluluk duyuyoruz .Bizler işimizi sonuna kadar eksiksiz ve her hangi bir sorun sıkıntı olmadan yapmak için bütün enerjimizi harcamakla birlikte gerek maddi gerek manevi değeri olan eşyalarınızı korumak  artık bizlerde bir iç güdü haline gelmiş bulunmakta.
Bize güvenmeyip farklı firmalar ile çalışabilirsiniz. Fakat unutmayınız ki keşkeleri asla geri alamazsınız. O yüzden yanlış yollardan sizleri alıkoymak ve doğru yola yöneltmek isteriz ve sizlere daha biz anlaşmalarımızı  imzalamadan % 100 müşteri garantisi sunmaktayız. O halde hala neyi bekliyorsunuz ? Bizimle iletişim sizler için çok kolay. Bazen bir alo , bazen de bir tık . Eğer ekip arkadaşlarımızın sizlere ulaşmasını isterseniz  de sitemizde iletişim bölümünü bulmanız yeterlidir. 
Sektörümüzün en iyisi olarak sizleri uyarmaktan kaçınmadığımız birkaç şey söylemek istiyoruz !!! Kendimize sonuna kadar güvenin yanı sıra  Karayel Nakliyat olarak şehirler arası taşımada henüz taşıma başlamamışken eşyalarınızın sigortası sağlanmakla birlikte bizlerle çalışmanın ayrıcalıklarının sizlere sunduğu hizmetlerden faydalanabileceksiniz . Bizler yeni neslin en son ve en iyi malzemelerini hiçbir masraftan kaçınmayarak eşya taşıma işinde kullanmaktayız. 
Ve ve ve gel gelelim sizleri dolandıran korsan taşımacılara. Dikkat ediniz !!! Korsan olarak çalışan firmalar veya kişiler … Eşya taşımasını yapacak olan firmayı iyice araştırınız yapacağınız sözleşmenin bir kopyasını almakla birlikte okumadan hiçbir şeye imza atmayınız. 
Peki ya farkında olmadan korsan bir işletme ile çalıştığınızı geçte olsa öğrendiyseniz sonuçları nelerdir ?
İyi araştırmamanızın ve üşengeçliğinizin , belkide masraftan kaçınmaya çalışmanızın bedelini eşyalarınızla ödemekle birlikte maddi masrafada girmektesiniz…